SKÚSENOSTI S BYLINKAMI INTRA

Zmes liečivých rastlín Intra v praxi

Táto stránka poskytuje priestor pre úžívateľov produktov Lifestyles. Úvodom sú názory niekoľkých známych osobností, avšak priaznivé účinky Intry a Nutrie má i na Slovensku a v Českej republike overených niekoľko tisíc ľudí. Ak medzi nich patríte i Vy, napíšte nám svoj názor a podeľte sa o skúsenosti s Introu a Nutriou s ostatnými záujemcami. Sľubujeme, že zverejníme všetky zaujímavé príspevky, či budú pozitívne alebo negatívne.

Karel Loprais - nikoľkonásobný víťaz Rallye Paríž - Dakar

Karel Loprais

Dlhoročný užívateľ Intry, Karel Loprais, zo sedemnástich štartov v súťaži Rallye Paríž - Dakar zvíťazil s vozidlom TATRA 6x, 5x bol druhý a 1x na treťom mieste. Vďaka týmto úspechom je Karel Loprais štvornásobným držiteľom Zlatého volantu a společne s Františkom Šťastným závodníkom storočia Českej republiky.

O Intre Karol Loprais hovorí: "V lednu 2007 to bude už můj čtvrtý Dakar s Introu. Tentokrát jedu jako doprovod. Intru užívají také členové našeho týmu."

Miroslav Caban - horolezec

Miroslav Caban

Jediný český horolezec, a po Reinholdovi Messnerovi druhý na svete, ktorý bez použitia kyslíkového prístroja úspešne zdolal najvyššie vrcholy všetkých kontinentov - Mount Everest(8850m), Aconcagua(6968m), McKinley (6195m), Kilimanjaro (5963m), Elbrus (5642m), Vinson Massif (4897m), Carstensz Pyramid (4884m), Mount Kosciuszko (2229m).

Mirek Caban o Intre: "Intra mi pomohla na vrchol!"

Vilém Čok - muzikant a rocker

"Vzhledem k vysokému výdeji energie na pódiích jsem cítil potřebu ji průběžně doplňovat, a to bez chemikálií. Potřebuji také prevenci a celkové posílení imunity. Proto jsem zvolil Intru."

Jaroslav Svěcený - huslový virtuóz

"Intru užívám už přes tři roky a minulé vánoční turné jsem poprvé v kariéře přestál bez jediného zdravotního problému."

Rober Esmie kanadský atlét

Rober Esmie, víťaz olympijskej štafety 4x100m, hovorí: "Intra je moje tajomstvo k úspechu".

 

Jiřina Kopecká, Brno: "Po využívání 3 láhví Intry klesl můj cukr z 10 na 6 jednotek. Ustoupily závratě a zlepšil se zrak..."

Samuel Kaleta, západní Čechy: "Každé léto jsem trpěl alergií. Jaro a podzim byly zase období s chřipkou a nachlazeními. Všechno se to dalo vydržet, ale bylo to vždy velmi nepříjemné. Pak mi jeden přítel doporučil produkt Intra. Užívám ho dlouhodobě. Alergie zmizela během jednoho měsíce a od té doby jí nemám. Chřipky a nachlazení téměř zmizely také. Když už se něco takového objeví, probíhá to velmi lehce.

Miriam Novotná, Karlovy Vary: "Pracuji jako pojišťovací poradce, byla jsem často unavená a chyběla mi potřebná energie. Zpočátku jsem Intře nevěřila, ale nakonec jsem jí vyzkoušela s obrovským úspěchem."

Regina Činčalová, severní Morava: "V roce 1991 jsem onemocněla únavovým syndromem a tetanií. Aby toho nebylo málo o několik let později propukly vážné zdravotní potíže i u mých dětí, které začali trpět silnými astmatickými záchvaty. Po mnoha neúspěšných pokusech lékařů a pobytech v nemocnicích, jsme se s manželem rozhodli vzít své zdraví a zdraví svých dětí do vlastních rukou. Trvalo 5 let, než jsem našla ten pravý recept, vyřešila své zdravotní problémy i zdraví našich dětí. Vsadila jsem na změnu diety, bylinnou léčbu a běžnou stravu začala doplňovat minerály a fytonutrienty..."

príspevky sú krátené