LIFESTYLES - ZDRAVIE - WELLNESS - ZDRAVÁ VÝŽIVA

Prírodné produkty pre zdravie a zdravú výživu

Človek je súčasťou prírody, avšak s rozvojom civilizácie sa od nej čoraz viac vzďaľuje. Presídľovanie do stále väčších miest, spôsob správanie sa a životospráva má podstatný vplyv nielen na naše zdravie, ale i telesnú a duševnú rovnováhu. Niektoré z negatívnych dôsledkov civilizácie ovplyvniť nemôžeme, na mnohé však vplyv máme. Stres, nadmerné množstvo tukov v strave a naopak nedostatok vitamínov, minerálov a antioxidantov sú faktory, ktoré majú na kvalitu nášho života podstatný vplyv a sú v značnej miere v našich rukách.

Profil firmy Lifestyles

Kanadská firma Lifestyles vznikla v r. 1989. Za dobu svojej existencie sa stala významným výrobcom a distribútorom kompletného sortimentu výrobkov zameraných na zdravie, zdravú výživu a starostlivosť o telo. Medzi najznámejšie produkty patria zmes liečivých rastlín a byliniek Intra a prírodná zmes vitamínov a minerálov Nutria. Patent na výrobu Intry zakúpila spoločnosť Lifestyles v r. 1991. Dodávateľom bylinných extraktov je Frutarom Industries Ltd., firma s viac ako 70 ročnou tradíciou. Lifestyles dnes svoje produkty distribuuje nielen v Kanade ale i v USA, Austrálii, Japonsku, na Novom Zélande a vo väčšine krajín EU - celkom vo viac ako 30-ich krajinách sveta.

Firma Lifestyles stavia do popredia svojho záujmu revolučne účinné výrobky pre wellness a zdravý životný štýl. Na Slovensku a v Českej republike sú certifikované a pre predaj schválené produkty Intra a Nutria. Liečivé rastliny a byliny Intra sú dostupné vo forme nápoja alebo kapsulí, prírodné vitamíny Nutria ako kapsule. Výrobky Lifestyles sú vyrábané v Kanade. Podrobné informácie o prírodnom bylinnom produkte Intra nájdete pod odkazmi ľavého menu.

Lifestyles logo

Intra vlastnosti

» posilňuje imunitný systém
» detoxikuje organizmus
» pôsobí regeneračne
» prevencia proti chorobám
» znižuje únavu
» zvyšuje výkonnosť