INTRA LIEČIVÉ RASTLINY A BYLINY

Intra - zmes najúčinnejších liečivých rastlín a bylín z celého sveta

Vitajte na info stránkach prírodného poduktu Intra od kanadskej firmy Lifestyles

» Intra je zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov

» Intra posilňuje imunitný systém a rovnováhu organizmu

» Intra organizmus detoxikuje a regeneruje

» Intra znižuje únavu a zvyšuje výkonnosť

» Intra obsahuje niektoré vzácne sa vyskytujúce flavanoidy a polysacharidy

» Intra obsahuje tiež stopové množstvo vitamínov a minerálov

» V roku 2005 získala Intra prestížne ocenenie "Healthy Life and Food - Ecolife"

Zdravie ukryté vo fľaši stáročných skúseností

Intra je najznámejší a najpredávanejší produkt spoločnosti Lifestyles. Intra je vyvážená zmes, ktorú tvoria liečivé rastliny a byliny, korienky byliniek a kôry stromov, pestované v ekologicky čistých oblastiach sveta. Účinok výťažkov liečivých rastlín a bylín, ktoré Intra obsahuje, je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Liečivé rastliny Intra je prírodný doplnok zdravej výživy, ktorý obsahuje celý rad základných živín, chýbajúcich v našej každodennej strave. Intra pomáha ľudský organizmus uviesť do rovnováhy a posilniť jeho imunitu a správne fungovanie.

Vývoj Intry trval takmer 10 rokov a podieľali sa na ňom najlepší vedci a znalci bylín a liečivých rastlín, ktorí sa opierali o receptúry stáročiami overených herbárov, ako i o najmodernejšie vedecké poznatky v oblasti detoxikácie ľudskej buňky a orgánov, spôsobenej nedostatkami vo výžive.

Celkovo je v Intre 23 druhov liečivých extraktov, rozpustených v prírodnej hruškovej alebo hroznovej šťave. Intra je k dispozícii i vo forme kapsulí, ktoré sú rovnako účinné a vhodné najmä pri častejšom cestovaní. O kvalite výrobku Intra svedčia medzinárodné ochranné známky COR 341 (kosher), GMP a HACCP, ktoré sú celosvetovo považované ako záruka čistoty, kvality pestovania, zberu a spracovania produktu.

Legislatívne je Intra zaradená do kategórie potravinových doplnkov, preto sa môže užívať bez konzultácie s lekárom. Intru je možné podávať deťom od dvoch rokov, môžu ju užívať tehotné ženy i dojčiace matky. Skúsenosti s užívaním Intry ukazujú, že môže priaznivo pôsobiť i v prípadoch, kedy lieky klasickej medicíny nepomohli.

Liečivé účinky bylinnej zmesi Intra

Základnou úlohou zmesi liečivých rastlín Intra je zbaviť organizmus toxických látok, regenerovať ho, dodať mu potrebnú energiu, rovnováhu, posilniť imunitný systém a pôsobiť tak ako prevencia proti civilizačným chorobám. Intra tiež spriechodňuje a čistí systém cievny. Pri jej užívaní sa zvýši výkonnosť, zníži únava a obnoví vitalita organizmu. Intra pôsobí i preventívne proti nádorovým ochoreniam. Nakoľko Intra detoxikuje organizmus a zbavuje ho rôznych škodlivín, odporúča sa jej užívanie počas chemoterapie alebo po nej.

Intra može pomocť pri celom rade zdravotných problémov: astma, ochorenia dutín, alergie, angína, artritída, reumatizmus, kŕčové žily, hemoroidy, poruchy krvného obehu, problémy močových ciest a obličiek, dna, problémy so stolicou, menštruačné problémy, menopauza, osteoporóza, ekzémy, migréna, depresie, problémy s pečeňou, lupienka, cukrovka.

Intra nenahradzuje liečebné postupy klasickej medicíny ale bežnú liečbu efektívne dopĺňa. Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré podporujú a posilňujú jeho imunitný systém.

Kombinácia liekov a prírodnej zmesi Intra

Pri výskume účinkov liečivých rastlín a klasických syntetických liekov bola medzi prípravkami toho istého liečebného zamerania výrazná súčinnosť. Užívanie preparátu liečivých rastlín Intra súčasne s liekmi klasickej medicíny častokrát vedú k následnému zníženiu dávok liekov. Pri liečbe akútnych a ťažkých chorobných stavov, je vhodné klasickú liečbu kombinovať s užívaním Intry, pretože Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré výrazne podporujú imunitný systém organizmu, čo chemicky vyrobený liek nedokáže.

 

V produktoch spoločnosti Lifestyles sa spájajú moderné výrobné postupy s tradičnou múdrosťou a skúsenosťami nadobudnutými za niekoľko stáročí.

Lifestyles logo

Aktuality a akcie